دانلود فیلم Ronin 1998

دانلود فیلم زیبای Ronin 1998 با کیفیت فوق العاده 720p BluRay

.: با بازی رابرت دنیرو و ژان رنو :.

کیفیت : 720p - BluRay

میزان آراء :

ژانر
اکشن | ماجراجویی | جنائی | هیجانی
تاریخ انتشار
کشور
زبان
بازیگران

رونین یک اکشن/تریلر جذاب با بازی «رابرت دنیرو» و «ژان رنو» است که در سال ۱۹۹۸ به کارگردانی «جان فرانکن‌هایمر» ساخته شد. این فیلم جزء آخرین فیلم‌های فرانکن هایمر شمرده می‌شود، کارگردانی که با فیلم‌های درخشانی چون «پرنده‌باز آلکاتراز» و «کاندیدای منچوری» او را می‌شناختیم.

رونین دربارهٔ نزاع چند گروه روس، ایرلندی و آمریکایی بر سر کیفی است که حاوی مدارک مهمی است، که محتویات آن هیچ‌گاه مشخص نمی‌شود تا تصور آن به تماشاچی واگذار شود. «دیرده» با بازی ناتاشا مک‌الهون گروهی از افراد خبره را استخدام می‌کند تا کیف را از چنگ گروه روسی در بیاورند. در این میان سام (دنیرو) که وانمود می‌کند از سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا خارج شده به گروه ملحق می‌شود و سپس متوجه می‌شود که دیرده و رییسش آن‌ها را در وسط مأموریت با کیف رها می‌کنند.  در ادامهٔ فیلم، دوستی «سام» و «وینسنت» (ژان رنو) شکل می‌گیرد و…

این فیلم با بازی روبرت دنیرو و ژان رنو و بازیگرانی همچون ناتاشا مک‌الهون، استلان اسکارسگارد، جاناتان پرایس و شون بین که هرکدام در عالم بازیگری جایگاه قابل توجهی دارند، صحنه های تعقیب و گریز نفس گیر در خیابان های پاریس و همچنین آهنگ سازی بی عیب و نقصش در وانفسای هجوم فیلم‌ها و سریال‌های آبکی جاسوسی و تریلر در سال ۹۸، قطعاً یک شاهکار منحصر به فرد است. دقت فراوان فرانکن هایمر و تمایل او در تصویرسازی سال‌های اوج این ژانرها، دلیل قاطع بر این مدعاست.

[ لینـک های دانلـود ]
3, اسفند , 1392
بدون نظر